Високовольтний кабель Gemi призначений для наземного або підземного підключення енергогенератора до огорожі.

Виготовлений з високоякісних матеріалів і подвійного покриття, високовольтний кабель має величезну провідність і опір і особливо підходить для великих відстаней, щоб дозволити вам передавати електрику до вашого енергозарядника.

Cavo ad Alta Tensione di attraversamento - Gemi ElettroncaCavo ad Alta Tensione di attraversamento
  ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПАРКАН
  Gemi Elettronica Високовольтний перехресний кабель для електричних огорож електричних огорож електричних огорож електрифікованих огорож Високовольтний перехресний кабель для підземного або поверхневого проходу Стійкий до високої напруги 1,22 € за погонний метр
  45,96 ₴Ціна
  Cavo ad Alta Tensione di attraversamento - Gemi ElettroncaCavo ad Alta Tensione di attraversamento
   ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПАРКАН
   Gemi Elettronica Високовольтний перехресний кабель для електричних огорож електричних огорож електричних огорож електрифікованих огорож Високовольтний перехресний кабель для підземного або поверхневого проходу Стійкий до високої напруги 1,22 € за погонний метр
   45,96 ₴Ціна

   Questions and Answers

   Електричний паркан: для чого він?

   Електричний паркан Gemi - 100% виготовлений в Італії - використовується для захисту від диких тварин, таких як кабани, олені, лисиці тощо. Призначення електричних огорож – захистити територію від непривабливих вторгнень. Він також використовується для утримання тварин, таких як корови, вівці, свині тощо. Це не має нічого спільного з полюванням. У нас є всі юридичні сертифікати для виробництва та продажу електричних огорож. Це єдине законне рішення для тих, хто хоче захистити свої насадження.

   Чи небезпечний електричний паркан для людей?

   Електричний паркан для тварин не небезпечний ні для людей, ні для тварин. Як і в усьому, навіть для електричних парканів існує стандарт, який встановлює цінності, які слід поважати. Енерджайзер огорожі - це продукт, який випромінює переривчасті імпульси з низькою силою струму.

   Що потрібно для електроогорожі для кабанів та інших тварин?

   Щоб створити електричну паркан для тварин, вам потрібно: GEMI Energiser - 100%, зроблені в Італії - для парканів, що несе струм на огорожу, електрифікований провідник для паркану та ізоляторів для електрифікованих огорож, загвинчених на посад, щоб тримати дріт .

   Чи є електричний дріт 6 мм² для парканів, придатних для кабанів, або я повинен взяти слінг?

   Товстий електричний дріт на 6 мм² для парканів підходить для кабанів та великих тварин. Дріт для фехтування має міцність на розрив до 100 кг, 8 провідних проводів та дисперсії 0,15 Ом / м. Слінг для електричних парканів підходить для електричних парканів для коней.

   На якій відстані повинні бути посаджені посадові посади?

   Ми рекомендуємо посадити посади на відстані, яка залежить від характеристик землі; Якщо земля плоска, покладіть один кожні 5/10 метрів, якщо це вітряна або нерівномірна область, покладіть їх зближення.

   Я повинен зробити паркан, який електричний дріт ви рекомендуєте?

   Дріт паркану 2,2 мм² підходить для малих тварин та малих електричних парканів. Наприклад,.: Вівці, кози, дископодібні, кролики, вовки, собаки, кішки, курячі, лисиці, павичі, індички, заєць, молі, бордюри, лайки, білки. Товстий оферовище 4 мм² підходить для середнього для великих тварин. Напр. Розведення свиней, оленів тощо. Дріт 6 мм² для корпусів тварин має струм витоку 0,15 Ом / мт, що дозволяє парку кілька кілометрів і підходить для великих тварин. Наприклад.: Дикий кабан, оленя, корів, болоти, ведмеді та ін

   Чому вставити 3 полюси за заземлення електричної огорожі?

   Заземлення - це фундаментальна річ для функціональності електричної паркани для тварин, тому рекомендується правильно це зробити. Щоб мати загальний випуск струму за енергією, необхідно зробити заземлення шляхом вставлення 3 оцинкованих полюсів 1 метра в землі. Вони повинні бути розташовані за 3 метрів, а потім 80 см у мокрій землі та на відстані 20 см, а потім з'єднати їх з жовтим кабелем. Разом з електричним парканом, ми поставляємо лише 1 метр кабелю, який повинен бути підключений до першого полюса. Рекомендується зробити це, де є наявність рослинності, отже, вологий грунт. Посушливий ґрунт не проводять. Згідно з проведеними тестами, розміщення 3 полюсів у будь-якому типі місцевості, не буде проблем з функціональністю. Якщо ви поставите лише одну частку, потужність поточного повсть буде менше, ніж його діапазон, і тварини зможуть перетнути паркан.

   Як довго тривають акумулятор для портативного енергетика, і який я повинен використовувати?

   Для Energiser B12 достатньо використовувати автомобільну акумуляторну батарею. Автономія, якщо у електричній огорожі немає дисперсії, становить близько 10/12 днів. Інакше він триває менше.

   Я повинен покласти 3 дроти всередині електричної огорожі. Як далеко я повинен їх покласти?

   Провід всередині електричної огорожі повинні бути вставлені відповідно до розміру тварини. Для дрібних тварин перший дріт всередині паркану повинен бути вставлений на 20 см від землі, потім просто залишити 20см / 30 см. Для тварин, таких як кабани, провідник для електричних парканів повинен бути залишений 30 см від землі тощо. Для великих тварин, таких як коні, корів, загальна нитка повинна бути залишена при 60/80 см від землі.

   Струм трохи далеко від електричного корпусу тварин. Що робити? Як приєднатися до двох парканів?

   Якщо струм далеко від електричної огорожі, для вашого GEMI Energiser - 100%, зроблених в Італії, у нас є кабель високої напруги, який може працювати на поверхні або підземному, без розвантаження. За допомогою цього кабелю можна нести струм на паркан, без будь-якої дисперсії. Кабель для електричних парканів також може бути використаний для приєднання до двох парканів, потім з'єднати один кінець до першого паркану, а інший - до другого паркану, коли є невелика відстань між однією парканом та іншою.

   Скільки метрів я можу використовувати електричний дріт для високовольтних парканів?

   Товщина електричного кабелю для парканів становить 3 мм, а також може бути використана більш ніж на 100 метрів, але вона підходить лише на 30/40 метрів. Якщо двома електричними заборами повинні бути пов'язані на відстані багатьох метрів, доцільно пройти провідник дроту повітрям. В іншому випадку створіть дві окремі електричні паркани.

   Як зробити сплітці до провідника дроту для електричних парканів?

   Перехрестя провідного дроту для електричних заборон для тварин може бути зроблений з простим вузлом між двома кінцями, рекомендується зробити їх лише де це необхідно.

   Як побачити, чи є електрика на огорожі?

   Щоб перевірити, чи є струм на електричній огорожі для тварин, просто принесіть кінчик викрутки з ізольованою ручкою за кілька мм від дроту паркану. На момент, коли ви чуєте, що тиснує, це означає, що існує струм на електричній огорожі.

   Як встановити електричну паркан?

   Енергізатор не може зберігатися на відкритому повітрі. Він повинен зберігатися у приміщенні, щоб запобігти пошкодженню погоди. Для того, щоб звільнити всю його струм, він повинен бути заземлений, вставляючи 3 оцинковані 1 метр ставки в землю. Вони повинні бути розміщені 3 м, один від одного, 80 см у землі (мокрий) і назовні 20 см, а потім з'єднані з жовто-зеленим кабелем. Пристрій має червоний позитивний кабель на його виході, який підключений до паркану та жовто-зеленого кабелю, який підключений до першого грунту. Ніколи не підключайте два електрики до того ж дроту, оскільки два імпульси можуть скасувати один одного, викликаючи проблеми. Ви можете підключити два електрики до того ж паркану, але тримайте їх на двох окремих лініях дроту.