Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

Бренд GEMI народився в 1983 році з досвіду Доменіко Джангреко, фахівця в галузі промислової електроніки та автоматизації. Компанія GEMI завжди виділялася високими технологіями та професіоналізмом, як у дизайні та розробці продукції, так і увагою до клієнта. Частиною цього є можливість тестувати продукти протягом 100 днів з повним відшкодуванням і без пояснення причин.
Цінності GEMI – це його сильні сторони: якість, справедливість та обслуговування клієнтів. Протягом багатьох років компанія відзначилася у виробництві витяжок для димоходу, піднявшись на вершину сектора в усьому світі.

Флагманом виробництва є пилосос GEMI, результат співпраці Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) та Університету Базиліката - кафедра інженерії та фізики навколишнього середовища в рамках «Проекту розробки системи для оптимізації інноваційна система всмоктування».

Однак проекти не зупиняються на цьому: GEMI Elettronica співпрацює з університетами та професійними інститутами для досліджень і розробок продуктів, які завжди залишаються на передньому плані.

Наші сертифікати на камінні витяжки

Gemi в Європі

Сертифікати

Gemi Elettronica - Registered Trademark