Questions and Answers

Як встановити електричну паркан?

Енергізатор не може зберігатися на відкритому повітрі. Він повинен зберігатися у приміщенні, щоб запобігти пошкодженню погоди. Для того, щоб звільнити всю його струм, він повинен бути заземлений, вставляючи 3 оцинковані 1 метр ставки в землю. Вони повинні бути розміщені 3 м, один від одного, 80 см у землі (мокрий) і назовні 20 см, а потім з'єднані з жовто-зеленим кабелем. Пристрій має червоний позитивний кабель на його виході, який підключений до паркану та жовто-зеленого кабелю, який підключений до першого грунту. Ніколи не підключайте два електрики до того ж дроту, оскільки два імпульси можуть скасувати один одного, викликаючи проблеми. Ви можете підключити два електрики до того ж паркану, але тримайте їх на двох окремих лініях дроту.

Чи може енергетик залишитися на відкритому повітрі?

Енергісер не може бути на відкритому повітрі. Він повинен бути у приміщенні, щоб запобігти пошкодженню поганою погодою.

Що означає блимати світло на енергію для електричних парканів?

Сигнал ліхтарів, який поперемінно в енергетиці для електричних парканів вказують на правильну роботу приладу.

Як побачити, чи є електрика на огорожі?

Щоб перевірити, чи є струм на електричній огорожі для тварин, просто принесіть кінчик викрутки з ізольованою ручкою за кілька мм від дроту паркану. На момент, коли ви чуєте, що тиснує, це означає, що існує струм на електричній огорожі.

Як ви проходять дріт з ізолятора електричного паркану?

Не йшов навколо мертвого кола ізолятора для електричних парканів, створюється інакше дисперсія. Для цієї мети розроблені ізолятори електричних огорожі GEMI.

Як зробити сплітці до провідника дроту для електричних парканів?

Перехрестя провідного дроту для електричних заборон для тварин може бути зроблений з простим вузлом між двома кінцями, рекомендується зробити їх лише де це необхідно.

Скільки метрів я можу використовувати електричний дріт для високовольтних парканів?

Товщина електричного кабелю для парканів становить 3 мм, а також може бути використана більш ніж на 100 метрів, але вона підходить лише на 30/40 метрів. Якщо двома електричними заборами повинні бути пов'язані на відстані багатьох метрів, доцільно пройти провідник дроту повітрям. В іншому випадку створіть дві окремі електричні паркани.

Струм трохи далеко від електричного корпусу тварин. Що робити? Як приєднатися до двох парканів?

Якщо струм далеко від електричної огорожі, для вашого GEMI Energiser - 100%, зроблених в Італії, у нас є кабель високої напруги, який може працювати на поверхні або підземному, без розвантаження. За допомогою цього кабелю можна нести струм на паркан, без будь-якої дисперсії. Кабель для електричних парканів також може бути використаний для приєднання до двох парканів, потім з'єднати один кінець до першого паркану, а інший - до другого паркану, коли є невелика відстань між однією парканом та іншою.

Я повинен покласти 3 дроти всередині електричної огорожі. Як далеко я повинен їх покласти?

Провід всередині електричної огорожі повинні бути вставлені відповідно до розміру тварини. Для дрібних тварин перший дріт всередині паркану повинен бути вставлений на 20 см від землі, потім просто залишити 20см / 30 см. Для тварин, таких як кабани, провідник для електричних парканів повинен бути залишений 30 см від землі тощо. Для великих тварин, таких як коні, корів, загальна нитка повинна бути залишена при 60/80 см від землі.

Як довго тривають акумулятор для портативного енергетика, і який я повинен використовувати?

Для Energiser B12 достатньо використовувати автомобільну акумуляторну батарею. Автономія, якщо у електричній огорожі немає дисперсії, становить близько 10/12 днів. Інакше він триває менше.

Чому вставити 3 полюси за заземлення електричної огорожі?

Заземлення - це фундаментальна річ для функціональності електричної паркани для тварин, тому рекомендується правильно це зробити. Щоб мати загальний випуск струму за енергією, необхідно зробити заземлення шляхом вставлення 3 оцинкованих полюсів 1 метра в землі. Вони повинні бути розташовані за 3 метрів, а потім 80 см у мокрій землі та на відстані 20 см, а потім з'єднати їх з жовтим кабелем. Разом з електричним парканом, ми поставляємо лише 1 метр кабелю, який повинен бути підключений до першого полюса. Рекомендується зробити це, де є наявність рослинності, отже, вологий грунт. Посушливий ґрунт не проводять. Згідно з проведеними тестами, розміщення 3 полюсів у будь-якому типі місцевості, не буде проблем з функціональністю. Якщо ви поставите лише одну частку, потужність поточного повсть буде менше, ніж його діапазон, і тварини зможуть перетнути паркан.

Що постачається з парканом Energiser?

З поточною моделлю, яку ми поставляємо: заземлюючий кабель та кабель з пінцетами, щоб бути підключеними до паркану. Завдяки подвійній енергетичній моделі, ми надаємо енергопостачанням 220 В, кабелі для з'єднання з автомобільним акумулятором (позитивний та негативний), заземлюючий кабель та кабель з пінцетом, який буде підключений до паркану.

Я повинен зробити паркан, який електричний дріт ви рекомендуєте?

Дріт паркану 2,2 мм² підходить для малих тварин та малих електричних парканів. Наприклад,.: Вівці, кози, дископодібні, кролики, вовки, собаки, кішки, курячі, лисиці, павичі, індички, заєць, молі, бордюри, лайки, білки. Товстий оферовище 4 мм² підходить для середнього для великих тварин. Напр. Розведення свиней, оленів тощо. Дріт 6 мм² для корпусів тварин має струм витоку 0,15 Ом / мт, що дозволяє парку кілька кілометрів і підходить для великих тварин. Наприклад.: Дикий кабан, оленя, корів, болоти, ведмеді та ін

На якій відстані повинні бути посаджені посадові посади?

Ми рекомендуємо посадити посади на відстані, яка залежить від характеристик землі; Якщо земля плоска, покладіть один кожні 5/10 метрів, якщо це вітряна або нерівномірна область, покладіть їх зближення.

Чи є електричний дріт 6 мм² для парканів, придатних для кабанів, або я повинен взяти слінг?

Товстий електричний дріт на 6 мм² для парканів підходить для кабанів та великих тварин. Дріт для фехтування має міцність на розрив до 100 кг, 8 провідних проводів та дисперсії 0,15 Ом / м. Слінг для електричних парканів підходить для електричних парканів для коней.

Що потрібно для електроогорожі для кабанів та інших тварин?

Щоб створити електричну паркан для тварин, вам потрібно: GEMI Energiser - 100%, зроблені в Італії - для парканів, що несе струм на огорожу, електрифікований провідник для паркану та ізоляторів для електрифікованих огорож, загвинчених на посад, щоб тримати дріт .

Чи небезпечний електричний паркан для людей?

Електричний паркан для тварин не небезпечний ні для людей, ні для тварин. Як і в усьому, навіть для електричних парканів існує стандарт, який встановлює цінності, які слід поважати. Енерджайзер огорожі - це продукт, який випромінює переривчасті імпульси з низькою силою струму.

Електричний паркан: для чого він?

Електричний паркан Gemi - 100% виготовлений в Італії - використовується для захисту від диких тварин, таких як кабани, олені, лисиці тощо. Призначення електричних огорож – захистити територію від непривабливих вторгнень. Він також використовується для утримання тварин, таких як корови, вівці, свині тощо. Це не має нічого спільного з полюванням. У нас є всі юридичні сертифікати для виробництва та продажу електричних огорож. Це єдине законне рішення для тих, хто хоче захистити свої насадження.

Нещодавно купив димохідний вентилятор, при ввімкненні на першій швидкості він не працює, чому?

Проблем немає, димосос працює нормально. Вентилятор димоходу призначений для забезпечення нормального припрацювання внутрішніх підшипників. Вентилятор спочатку слід запустити на більшій швидкості, а через кілька хвилин його можна перемкнути на нижчу швидкість. Такого режиму роботи слід дотримуватися лише перший місяць, після чого він також буде працювати на менших швидкостях.

Де слід встановити регулятор вентилятора димоходу?

Регулятор димоходу для камінів повинен бути підключений до 220 В і може бути встановлений в будь-якій зоні, головне, щоб він не був розміщений поблизу джерел тепла. Насправді всередині регулятора димохідного вентилятора знаходиться трансформатор, який працює при високих температурах.

Скільки важить димохідний вентилятор?

Вага вентилятора, без урахування регулятора швидкості, близько 20 кг.

Чи шумить димосос димоходу?

Ні. Вентилятор димоходу безшумний на будь-якій швидкості. Звичайно, якщо встановити шосту швидкість, то вентилятор робить понад 1300 обертів за хвилину, тому ви почуєте легкий гудіння. Але щоб вирішити проблему диму, вентилятор слід використовувати на низьких оборотах, від першої до третьої швидкості. При цих швидкостях звуковий тиск не перевищує 38 Дб, тобто шумів нуль.

Чи можна встановлювати його на круглу основу димоходу?

Так, ми поставляємо перехідники для круглих димоходів (вказані в спадному меню товару). Щоб замовити адаптер, просто виберіть круглий димохід і виберіть розмір адаптера, який ви бажаєте придбати, зі спадного меню. Ви повинні враховувати зовнішній діаметр, оскільки наш адаптер для димоходу підходить зовні до його виходу. Якщо димохід має зовнішній діаметр 25 см, ідеальним перехідником для димоходу буде 25 см у спадному меню.

Чи можна його встановити на дуже високий круглий димохід?

Так, завдяки потужності всмоктування димохідного вентилятора немає проблем навіть на димоходах довжиною більше 50 метрів.

Чи вирішує проблему димохідний вентилятор у разі сильного вітру?

Безумовно, наш димохідний вентилятор підійде в разі сильного вітру, оскільки він вирішує проблему диму.

Якщо піде дощ, чи проникне вода у вентилятор димоходу?

Ні, підставу димососу було піднято, щоб запобігти проникненню води в разі дощу.

Якщо вимикається електрика, а вентилятор димоходу вимикається, чи замикає він димову розетку?

Ні, вентилятор димоходу не закриває димовідвід, якщо він вимкнений. З цієї причини вентилятор димоходу можна вмикати лише в певних ситуаціях, наприклад, при піднятті дверцят печі або при сильному вітрі.

На якій відстані від полум’я слід розташувати димохідний вентилятор?

Професійний вентилятор для камінів можна встановити на будь-якій висоті, навіть на димоходах висотою 1 метр. З іншого боку, базова модель димохідного вентилятора рекомендована для димоходів висотою понад 3 м.

Як довго я можу залишати димосос увімкненим?

Часового обмеження немає. Димосос може працювати цілий день без будь-яких проблем.

Чи можна прокласти кабель всередину димоходу?

Так, можливо. Є два способи зробити електричне підключення: за допомогою кабелю 3 х 1,5 (прокладається за межами димоходу до регулятора швидкості), щоб подовжити перший метр, прикріплений до димоходу. Або ви можете зробити внутрішнє підключення до димоходу за допомогою нашого високотемпературного кабелю, який ви можете придбати окремо, вибравши потрібну кількість у спадному меню відповідно до того, скільки метрів вам потрібно.

Чи можна встановити димосос безпосередньо всередині димоходу?

Це можливо, але потрібно враховувати розміри димохідного вентилятора. Монтаж димососа можна здійснити двома способами: знявши кришку димоходу, а потім встановивши димохідний вентилятор, або вставивши всередину димоходу димосос, замовивши в цьому випадку димосос без кришки.

З квадратним димоходом і внутрішньою трубою яку модель купити?

Якщо у вас квадратний димохід з трубою такої ж висоти, що і кладка, спочатку потрібно закрити зазор між трубою і кладкою, а потім встановити димохідний вентилятор безпосередньо на кладку. Так само, якщо труба має висоту всього кілька сантиметрів (або дюймів), трубу необхідно підвести на ту ж висоту, що й кладка. У цій ситуації необхідно придбати модель димоходу з квадратною основою, регульованою також для прямокутної труби.

Як зібрати димосос Gemi Extract?

Збірка димососу димоходу своїми руками. Подивіться навчальний відеоролик на аркушах продукції, щоб зібрати димохідний вентилятор. Якщо у вас виникли проблеми з установкою витяжки, ви можете звернутися за допомогою до електрика або муляра. Якщо у вас виникли сумніви щодо встановлення виробу (наприклад, підключення проводів, регулятор швидкості тощо), наші спеціалісти будуть у вашому розпорядженні по електронній пошті, у чаті або по телефону.

Чи використовується електричний камінний вентилятор для видалення диму?

Функція димососа – регулювати тягу димоходу, щоб вирішити проблему диму в димоході, печі, печі, барбекю та відтворити природну тягу димоходу.

Який розмір димососу для димоходу?

Основа електричного димоходу стандартна 43х43 см, висота 35 см, без кронштейнів. З огляду на кронштейни це 50 см. Для більш конкретних вимірювань на нашому веб-сайті доступна діаграма, що показує розміри кожної окремої частини витяжного вентилятора електричного каміна.

Витяжка димоходу також відбирає тепло?

Наша електрична димосос має 6-ступінчастий регулятор, тому вам потрібно встановити його лише на швидкість 1-2, щоб витягувати дим природним шляхом, але не нагрівати. В основному, на перших двох швидкостях ми жодним чином не змінюємо нормальну роботу каміна, який зазвичай розсіює дуже невелику кількість тепла в димі, що піднімається в димохідній трубі. Димохідний вентилятор Gemi всмоктує дим, який в іншому випадку потрапляв би в будинок, а отже, безумовно, не виробляв би джерела тепла для внутрішнього середовища. Зрозуміло, що якщо вентилятор димоходу не працює на шостій швидкості (зазвичай на цій швидкості він використовується для зміни повітря в кімнатах, для розпалювання вогню або для всмоктування попелу), то зі своїми 2500 м³/год (базова) - 3800m³/h(pro) він буде настільки потужним, що він також буде всмоктувати тепло, тому що збільшить швидкість згоряння деревини і, відповідно, частково зменшить тепло. Наукові дослідження показали, що димосос Gemi може контролювати втрати тепла, тому для запобігання втрат тепла доцільно використовувати димохід. Це можна побачити в мільйонах задоволених клієнтів у всьому світі, починаючи з 1983 року, коли був створений перший димохідний вентилятор Gemi.

Яка різниця між різними моделями димососів?

Основна модель має всмоктувальну здатність 2500 м³ / год, 3-річна гарантія і може витримати до 300 градусів. Професійна модель може витримувати до 700 градусів (отже, у випадку пожежі диму) і рекомендується, якщо у вас є димохід менше 3 метрів. Він також має 6-річну гарантію та смокче в 3800 м³ / год. Сталева модель повністю побудована в нержавіючої сталі AISI 304, матеріалу, що забезпечує більшу стійкість до корозії та солоду, і тому з часом. Він має потужність всмоктування 3800 м³ / год, а опір до 700 °, гарантовано протягом 8 років. Верхня частина діапазону, запропонованого GEMI, є професійною мідною моделлю, стійкою до 700 °, з 10-річною гарантією та здатні смоктати 3800 м³ / год. Вентилятор з нержавіючої сталі протистоїть корозії та солоності. Він повністю пофарбований назовні (включаючи основу) і, отже, придатний для тих, хто шукає більш естетичний продукт.