Електричний паркан для коней

Електричний паркан може стати правильним рішенням завдяки своїй практичності та економічності.

З часом все більше заводчиків у всьому світі, як інструмент для утримання своїх тварин, використовують електричний паркан. Це інструмент, який все частіше використовується, оскільки його легко адаптувати до будь-яких потреб. Його можна побудувати для:

• довгі або короткі паркани,
• сільськогосподарські або дикі тварини,
• приземлятися з електрикою 220 В або без електрики за допомогою акумулятора 12 В.
Коні, безсумнівно, є серед сільськогосподарських тварин, для яких все частіше використовуються електричні огорожі.

Електричний паркан для коней: які матеріали використовувати?
Конструкція електроогорожі для коней вимагає деяких невеликих відмінностей у порівнянні з іншими тваринами, насамперед щодо матеріалів, які будуть використовуватися.

Насправді, для коней необхідно встановлювати огорожу з вищими стовпами, ніж для інших тварин, тому з цього випливає, що навіть висота дроту або стрічки повинна відрізнятися від стандартів, які застосовуються для інших тварин.

Рекомендована висота для коней:

• перша лінія 85 см від землі
• друга лінія 140 см від землі
Тому також, розраховуючи глибину, на яку необхідно вставляти кіл в землю, необхідно використовувати кілки довжиною близько 2 метрів.

Gemi Elettronica: наші рішення для електроогорожі для коней
Серед електричних огорож, доступних для Gemi Elettronica, на додаток до акумуляторних батарей на 220 В або 12 В і ізоляторів для дерев’яних стовпів і залізних стовпів є також різні типи дроту та стрічки.

Для коней рекомендується дріт із перетином 4 мм², або більше підходить лямка.

Кінь насправді тварина з трохи менш розвиненим зором, ніж у інших тварин; тому більша товщина стрічки полегшує тварині бачити електричний паркан навколо нього.

Gemi Elettronica має довгу історію в світі електричних огорож, її продукція сертифікована відповідно до законодавства та чітко виготовлена ​​в Італії.

Gemi Elettronica - найкраще рішення для вашого електричного паркану.

Продукти доступні безпосередньо за цим посиланням.