Навіщо встановлювати димар, а не будувати його?

У більшості будинків дахи, які називаються димоходами, часто будують на виводах димоходів.

Ці димоходи побудовані з метою виконання різних функцій і здатні вирішувати різні критичні проблеми.

Серед поширених проблем димоходів, які, як сподіваються, вдасться вирішити за допомогою спорудження димоходу, безумовно, є просочування води у разі дощу та сильного вітру або потрапляння птахів з даху в сам димохід. . або з суто естетичного питання.

Найбільш часто використовувані класичні димоходи, безумовно, цегляні або сталеві. Однак, незважаючи на будівництво цих димоходів, які іноді дуже дорогі, реальне вирішення вищезазначених проблем не гарантується. Класичні димоходи, по суті, не впливають на проблему диму і поганої тяги димоходу.

Насправді, якщо камін димить, тому що надворі занадто сильний вітер, або через те, що грип має вигини, або з багатьох інших причин, класичний димохідний вентилятор зовсім не вирішує цю проблему.

Рішення, яке необхідно прийняти, щоб вирішити проблему диму з димоходу, - це встановити електричну димосос на даху на виході грипу, який також називають аспіраційним димоходом.

Gemi Elettronica пропонує різні моделі електричних димососів; з різними характеристиками, такими як потужність всмоктування, стійкість до високих температур, роки гарантії та матеріал, з якого вони виготовлені.

Gemi Elettronica прагне позитивно реагувати на будь-яку потребу і може запропонувати подвійне рішення: електричну димосос у димоході.

Димохідний вентилятор, запропонований Gemi Elettronica, відрізняється від класичних мурованих або сталевих димоходів тим, що це вогнетривка глиняна труба.
Цей матеріал ідеально підходить для димоходів, оскільки він стійкий не тільки до атмосферних факторів, але і до тепла.

Таким чином, це рішення має подвійну перевагу: естетичну, завдяки використанню сучасного димохідного вентилятора, і функціональну – вирішення проблеми диму завдяки електричній димососу.

Електричний димосос також має сітку для захисту від птахів із електрозварної сталі і завдяки своїй структурі запобігає проникненню води.

Глиняний димохідний вентилятор Gemi Elettronica не потребує клею для монтажу і, перш за все, характеризується системою відкривання зверху, що дозволяє легко знімати та розбирати конструкцію з можливістю втрутитися в будь-яке обслуговування.

Таким чином, Gemi Elettronica здатна задовольнити будь-які потреби, як естетичні, так і конкретні, що стосуються проблем, які може мати камін.